“Przyjdźcie do Mnie wszyscy zapracowani i przeciążeni, Ja wam zapewnię wytchnienie” (Mt 11:28)

Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli przynoszą

Chcesz nas wesprzeć finansowo?​

Chrześcijańska Misja Społeczna Teen Challenge, Oddział 3 Wrocław ul. Powstańców Śląskich 199, 53-140 Wrocław. Nr konta: 

Koniecznie z dopiskiem:

Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg. A Bóg może zlać na was całą obfitość łaski, tak byście mając wszystkiego i zawsze pod dostatkiem, bogaci byli we wszystkie dobre uczynki, według tego, co jest napisane:

Rozproszył, dał ubogim,
sprawiedliwość Jego trwa na wieki.” 2 Koryntian 9:6-9

Przekaż 1,5% swojego podatku

Od dnia 03.06.2020 posiadamy też status OPP, więc możesz przekazać nam 1,5% swojego podatku! W PIT należy umieścić KRS:

Aby 1,5% do nas trafił konieczne jest doprecyzowanie w rubryce cel szczegółowy:

1,5% nie jest darowizną ani ulgą. Podatnik sam może zdecydować o 1,5% swojego podatku i przekazać go na rzecz wybranej organizacji. Jeśli tego nie zrobi, jego 1,5 % podatku trafi do Skarbu Państwa.

W jakim celu zbieramy pieniądze?

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej działalności zbieramy pieniądze na zakup dużego samochodu – vana oraz doposażenie naszych działań na ulicy.

Wolontariusze przygotowujący kanapki dla potrzebujących

Rośnie liczba osób, którym pomogliśmy radykalnie zmienić życie. W związku z obecną sytuacją w kraju rośnie też liczba tych, którzy przychodzą po pomoc. Każde spotkanie to krok w kierunku wyjście z uzależnienia czy bezdomności. Nasza działalność jest ruchoma – na spotkanie przywozimy:

  • termosy z zupą, napojami, kanapki, ciasta
  • naczynia, środki czystości
  • odzież dla potrzebujących
  • stoły do wydawania żywności
  • wyposażenie punktu fryzjerskiego
  • nagłośnienie

Nie dysponujemy własnym lokalem ani magazynem, a większy samochód pozwoli nam na przewożenie i przechowywanie wyposażenia oraz na docieranie z pomocą do osób, które nie mogą samodzielnie dotrzeć na nasze spotkania. Planujemy również zakup namiotu chroniący przed deszczem i organizację punktu medycznego – będą to dodatkowe rzeczy przechowania i transportowania.

Uśmiechnięty mężczyzna niosący jedzenie podczas spotkania

Będziemy bardzo wdzięczni za Twój udział w projekcie – każda przekazana na ten cel złotówka przekłada się na praktyczną pomoc – daje szansę na wyjście z kryzysu! Działania prowadzimy w każdy poniedziałek – bieżące relacje są dostępne po adresami na fanpage’u naszego stowarzyszenia